Cautam Inginer Proiectant Instalatii Termice si Ventilatii (HVAC)

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Proiectarea instalatiilor HVAC pentru cladiri rezidentiale, birouri si cladiri industriale;
- Adaptarea instalatiilor la cerintele beneficiarului;
- Dimensionarea instalatiilor HVAC;
- Colaborarea cu arhitectii si furnizorii/producatorii pentru o buna desfasurare a muncii.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul instalatiilor pentru constructii sau similar;
- Experienta de min. 3 ani in proiectarea instalatiilor termice si ventilatii;
- Bune cunostinte de operare in AutoCAD (CADvent sau alt program similar de desen 3D)
- Limba Engleza - nivel avansat;
- Bune abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Persoana organizata si orientata catre client;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- Salariu si avantaje motivante in functie de competenta, experienta si munca desfasurata.

Daca esti interesat, asteptam CV-ul tau la adresa: office@evolution-hcc.ro. Ne poti contacta pentru mai multe informatii la numarul de telefon : 0737141459

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.