Casier Magazine Calvin Klein si Miss Sixty

Elmec Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preg¿te¿te documenta¿ia referitoare la produsele vândute, în concordan¿¿ cu procedurile companiei ¿i legisla¿ia fiscal¿ în vigoare;
- Asigur¿ concordan¿a între vânz¿rile zilnice ¿i banii din cas¿, potrivit politicii contabile;
- Se asigur¿ c¿ toate sarcinile pe care le prime¿te sunt executate correct, profesionist ¿i la timp;
- R¿spunde prompt ¿i într-o manier¿ profesionist¿ întreb¿rilor clien¿ilor.

CERINTE

- Studiile superioare în economie sunt un avantaj;
- Experien¿a în domeniul contabilit¿¿ii este un avantaj;
- Cuno¿tin¿e ¿i experien¿¿ în livrarea de servicii la cele mai înalte standarde;
- Bune cuno¿tin¿e de limba englez¿ ¿i operare PC;
- Persoan¿ orientat¿ spre solu¿ii, proactiv¿.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate

ELMEC ROMÂNIA SRL este distribuitor oficial in Romania al produselor Nike, Camper, Miss Sixty, Calvin Klein Jeans, Converse, Dockers, etc. Daca vrei sa iti construiesti o cariera, sa descoperi primul colectiile fashion si sa lucrezi intr-un mediu fascinant, alatura-te astazi echipei noastre tinere si dinamice din magazinele Calvin Klein si Miss Sixty din Cluj-Napoca!