Casier la Punct de lucru Mihai Viteazul – jud Cluj

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank S.A. angajeaza casier la Punct de lucru Mihai Viteazul – jud Cluj

CERINTE

-Studii medii economice
- Experienta anterioara in domeniul casieriei
- Varsta minima 22 de ani
- Cunoasterea foarte buna a bancnotelor si a cecurilor in lei si valuta
- Cunostinte operare PC si echipamente casierie
- Abilitati foarte bune in organizare si atentie la detalii
- Atitudine de asumare a responsabilitatii
- Abilitate de comunicare
- Flexibilitate
- Corectitudine

Avantaje:
-cursuri de specialitate
- experienta in domeniul bancar
- cunostinte generale din domeniul financiar – bancar
- cunoasterea limbii engleze, nivel mediu
-abilitati interpersonale bune

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute.

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.