CĂUTĂM REPREZENTANT VÂNZĂRI

KREATIVITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce o să faci dacă vei fi coleg(ă) cu noi?
 Vei călători prin țară
 Vei vinde produsele noastre
 Vei urmări contractele încheiate până la încasarea banilor
 Vei participa la intocmirea și realizarea planului de vânzări
 Vei menține relațiile cu clienții existenți
 Vei stabili relații cu clienți noi
 Vei cunoaște deviza „ ne surprindem mereu clienții”
 ... lăsăm loc liber pentru ce ne mai vine în minte pe parcurs.:)

CERINTE

În ultimii ani ne-am dezvoltat mult, tocmai de aceea căutăm reprezentant vânzări ca să creștem împreună mai departe.
Împreună putem să realizăm mult mai mult.
Domeniul de activitate: vânzarea materialelor pentru specialiștii în dezvoltarea copiilor în grădinițe, școli, fundații sau alte instituții, firme etc.. Mai multe detalii pe www.kreativity.ro și www.k-w.ro

Cum ar trebui să fii tu, persoana care se va integra perfect în echipă?
 Să știi să zâmbești
 Să fii sociabil(ă) – anual întâlnești sute de oameni
 Să fii dinamic(ă) și creativ(ă) – trebuie să te descurci în situații neprevăzute
 Să fii loial(ă) și să reprezinți interesele firmei
 Să fii dispus(ă) să înveți – în firma noastră învățăm și ne dezvoltăm continuu
 Să fii organizat(ă)
 Să-ți placă să muncești - pentru că noi ne distrăm, dar și muncim!... (nu prea avem când să ne plictisim)
 Să știi să conduci – ar fi bine și mașina:)
 Să-ți placă să călătorești în România.

BENEFICII OFERITE

Ce îți oferim?
 Salar fix + comisioane
 Mașină
 Telefon (nu neapărat smart :)
 Îți facem și o adresă de mail cu numele tău și cărți de vizită
 Posibilitate de dezvoltare
 Participare la conferințe
 Participare la cursuri de perfecționare
 Șef (de treabă) exigent

Obiectivul nostru este promovarea noilor idei pentru pedagogi, psihopedagogi, logopezi, kinetoterapeuti si alti specialisti, care se ocupă cu dezvoltarea copiilor, respectiv integrarea ideilor acestora în educarea copiilor.

Dacă ai simțit că vorbim despre tine în cele de mai sus și ești entuziasmat(ă) de oferta noastră și de ceea ce ne poți oferi, trimite-ne un mail cu CV-ul tău (cu poză) la adresa kreativity.srl@gmail.com și scrie în mail și răspunsul tău la următoarea întrebare: De ce îți dorești să faci parte din echipa noastră? [răspunsul tău te poate „(des)califica” din start]
Abia așteptăm să creștem cu încă o persoană valoroasă!
Te așteptăm în echipa noastră!
Kövesdi Attila