BUSINESS TRAINER - zona Nord Vest

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de pregatirea si elaborarea materialelor de curs pentru Structura de Vanzari a companiei;

Responsabil de livrarea programelor de training din cadrul modului de orientare a noului angajat (informatii despre companie și produse, abilitati de vanzare indirecta si colectare debite, software intern, casierie), pentru pozitiile din structura de vanzari - Manager de Echipa, Consultanti de Credit, Colectori si Casieri;

Elaborarea si trimiterea de rapoarte și analize ulterioare programelor de training, conform regulamentelor si procedurilor interne;

Evaluarea nivelului de acumulare a cunostintelor si abilitatilor dobandite pe parcursul trainingurilor si reevaluarea periodica a acestora;

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare (clar, precis si argumentat);

Abilitatea de a concepe materiale de curs adaptate targetului;

Excelente abilitati de prezentare;

Abilitatea de a rezolva probleme;

Abilitatea de a lucra în echipa;
Experienta anterioara in domeniul financiar/training;
Experienta in colectare de debite reprezinta de asemenea un avantaj;

Disponibilitatea candidatului de a se deplasa in interes de serviciu mai mult de 90% din timp (zona NV: Oradea, Arad, Timisoara, Cluj, Sibiu, Fagaras, Alba-Iulia, Turda);

Studii – superioare;

Cunostinte operare calculator - MS Office (Word, Excel, Power Point);

Engleza avansat;
Permis cat. B.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;

Oportunitati de promovare in cadrul unei companii aflata in proces de expansiune;

Lucru dinamic intr-o echipa tanara de profesionisti;

Pachet salarial atractiv;

Bonus anual in functie de performanta;

Telefon și laptop.

DESCRIEREA FIRMEI

instituție financiară non-bancară