Business Consultant Cosmote si Consultant Telemarketing Cosmote

SC Ben Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

BUSINESS CONSULTANT :
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor
- studii superioare
- personalitate comunicativa, dinamica, ambitioasa, orientata catre client
- permis de conducere cat. B
- cunostinte operare PC

CONSULTANT TELEMARKETING :
- studii medii sau superioare
- personalitate deschisa, comunicativa
- orientare catre client
- bune abilitati de prezentare si vanzare
- spirit de echipa
- experienta pe o pozitie similara in callcenter reprezinta avantaj

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- promovarea produselor si serviciilor Cosmote catre segmentul business
- mentinerea legaturii cu clientii
- prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti
- atingerea targetului de vanzari

CONSULTANT TELEMARKETING
-efectuarea de apeluri telefonice numeroase din baza de date pusa la dispozitie,
-vei discuta cu administratori de firme sau persoane de decizie,
-vei analiza situatia lor si nevoile lor de comunicare
- vei nota clientii interesati in agenda electronica
-vei stabili o intalnire cu ei la momentul oportun. La intalnire se va deplasa un Agent de Vanzari Directe care va semna contractul de abonament business.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Parte salariala fixa + comision vanzari + telefon serviciu + laptop. Se va oferi si masina , dupa primele 2 luni sau in functie de cat de repede se atinge targhetul.

Se ofera pachet salarial fix + comision din vanzari conform unei grile stabilite din care se va putea castiga inca un salar, chiar doua, pentru cei performanti. Munca se desfasoara la birou program full time sau part time.Pentru cei care vor mai mult, exista posibilitatea avansarii la nivel de Business Consultant.

BenSolutions -Partener Vanzari Directe Servicii Business Telecom-Cosmote Romania.