Bucatar pentru Restaurantul din Cluj City Center

EuroTrend Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica si organizeaza munca in bucatarie (echipe, sarcini individuale);
- Organizeaza activitatile de productie culinara;
- Propune retete si urmareste realizarea lor;
- Supravegheaza si controleaza toate lucrarile din bucatarie;
- Controleaza si raspunde de calitatea materiilor prime si a produselor finite;
- Se preocupa de continua dezvoltare a competentelor profesionale, in concordanta cu cerintele pietei;
- Intocmeste comenzile de aprovizionare pentru toate sortimentele din liste sau meniuri si pentru mesele speciale.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani si calificare in meseria de bucatar
- Cunoastere foarte buna a bucatariei romanesti si internationale
- Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
- Abilitati organizatorice si de comunicare
- Minim studii medii, scoala profesionala sau certificat de calificare

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a-ti desfasura activitatea intr-un cadru profesional modern
- Instruiri teoretice si practice la standarde internationale
- Posibilitatea de a avansa in cariera intr-o companie in plina ascensiune

EuroTrend este un grup imobiliar puternic, cu capital autohton integral privat. Grupul reuneste mai multe firme, fiecare cu experienta in domeniul comercial si imobiliar. Seriozitatea si experienta, precum si deschiderea si respectul fata de client sunt factorii care au impus Grupul EuroTrend ca unul dintre principalii dezvoltatori imobiliari prezenti pe piata clujeana. In prezent, EuroTrend isi desfasoara activitatea pe trei programe investitionale - Rezidential, Business si Hotels. Pentru mai multe detalii va invitam sa ne vizitati la adresa www.eurotrendgrup.ro