Broker in asigurari

Companie de Brokeraj

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII:
Deserveste clienti persoane fizice si persoane juridice
Ofera servicii de consiliere, intermediere, gestiune si asistenta tehnica in domeniile:
-Managementul riscurilor;
-Programe financiare individuale si de grup;
-Analize sii studii de piata comparative;
-Asigurari de orice tip (viata si non-viata)
-Programe de capitalizare si investitii

CERINTE

- studii medii sau superioare
- experienta in vanzari, mlm, asigurari (constituie avantaj)
- o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei
- bune abilitati de operare PC
- persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- bune abilitati de comunicare si de negociere
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

Companie de brokeraj in asigurari : ASIGURARI DE VIATA, RCA, CASCO, ASIGURARI DE LOCUINTA, PENSII PRIVATE, etc.