Broker Imobiliar

Perlings

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nivel Cariera:Obligatoriu Peste 2 Ani Experienta

CERINTE

Societatea noastra este alcatuita din profesionisti care cunosc adevaratul inteles al parteneriatului si confidentialitatii, care privesc fiecare tranzactie ca pe un real succes, care ofera clientilor servicii competitive in domeniul imobiliar.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII: - carte de munca; - mediu de lucru la standarde occidentale; - echipa de lucru tanara si activa; - pachet salarial atractiv; - bonus de performanta; - telefon mobil;

Agentia Imobiliara - SC PERLINGS SRL situat in vestul romaniei,dispunând de o puternica baza de date computerizata, putem oferi prin metode moderne de prezentare, numeroase oferte de apartamente, case, vile de lux , terenuri intravilane sau extravilane, hale, depozite, spatii comerciale, atât pentru închirieri cât si pentru vânzare, oferim oportunitati de investitii,achizitii si chirii..