BROKER IMOBILIAR

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- promovarea ofertelor imobilare ale companiei;
- consilierea clientilor in vederea incheierii tranzactiilor imobiliare;
- negocieri si incheierea de contracte;
- desfasurarea activitatii in orasul Satu Mare.

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate;
- experienta profesionala anterioara in vanzari (minim 3 ani);
- experienta anterioara in vanzari de imobiliare;
- capacitate buna de organizare, abilitati de comunicare;
- persoana proactiva, automotivata, orientata spre rezultate;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, corelat cu realizarile;
- posibilitatea de a lucra nemijlocit cu un important dezvoltator imobiliar;
- logistica aferenta postului.

SMART TRAINING, firma de consultanta in domeniul resurselor umane asista importanta companie de dezvoltare imobiliara in selectia pentru postul de BROKER IMOBILIAR