Broker Imobiliar

Exclusiv Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
- Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
- Prezentarea portofoliului propriu de oferte
- Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare
- Corelarea corecta a cererii si ofertei
- Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti

CERINTE

- Preferabil absolvent studii medii / superioare
- Abilitati de negociere, comunicare , relationare, flexibilitate si dorinta de afirmare si dezvoltare personala

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
Posibilitatea de promovare si climat de lucru competitiv. Traing. Facilitati transport. Telefon mobil
A.) Full-time: Carte de munca. Pachet salarial atractiv la care se adauga comisioane si bonusuri
B.) Part-time: Comisione progresive si bonusuri.

DESCRIEREA FIRMEI

agentie imobiliara