Broker Imobiliar

RE/MAX Premier

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- spirit antreprenorial, tenacitate, perseverenta, cunostinte solide de PR,
- cunostinte office PC,
- experienta in domeniul imobiliar,
- permis conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

2000 Euro + / luna.

RE/MAX© este Compania Imobiliara Nr.1 in lume, prezent 67 de tari,cu peste 1 milion de tranzactii anuale.Fondat in 1973 de Dave Liniger in statul Denver,Colorado,RE/MAX© are acum peste 119.909 de asociati in 6521 birouri.

RE/MAX© Premier ofera consultanta de specialitate, prin intocmirea unor studii de piata si rapoarte, legate de particularitaiile si caracteristicile fiecarui segment al pietei imobiliare.Vanzari-Cumparari, asistenta pre si post tranzactie,cadastru,managment investitii,administrare birouri,spatii comerciale, dezvoltare proiecte imobiliare,expertiza,analiza documentara,arhitectura,evaluari imobiliare.

Va multumim ca ne dati posibilitatea sa va ajutam sa va împliniti visul, doarece faptul ca lucram cu oameni ca dumneavoastra ne-au permis noua sa devenim compania imobiliara
nr. 1 in lume de cel putin 33 de ani.