Broker Imobiliar

Metrostar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca propus presupune ca viitorul angajat sa faca studii de piata, sa contacteze potentialii clienti, sa stabileasca directii de ofertare si de dezvoltare a companiei

CERINTE

- experienta
- limba engleza obligatoriu
- seriozitate
- ambitie

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri

Suntem o echipă entuziastă, tânără și dinamică, gata să recunoaștem performanța, să încurajăm munca în echipă și atitudinea pozitivă. Dacă vrei să faci parte din echipa noastră aplică pentru un job

Brandul STIL IMOBILIARE activeaza pe piata imobiliara din anul 2013.

Societatea METROSTAR activeaza in piata inca din anul 1991, iar dezvoltarea brandului imobiliar STIL IMOBILIARE reprezinta un pas inainte spre servicii premium pentru comisioane rezonabile intr-o piata in care interesul nostru este strategia win/win pentru client.

Serviciile noastre se orienteaza catre clienti corporate si private , oferind pe langa servicii de consultanta imobiliare si pachete de servicii conexe in relatie cu partenerii nostrii. Astfel, agentia noastra ofera clientilor posibilitatea realizarii de servicii de due dilligence imobiliar in colaborare cu avocatii parteneri si servicii de planning fiscal a investitiei. Comisioanele noastre sunt rezultatul efortului depus in slujba clientului si nu taxe suplimentare care sufoca tranzactiile imobiliare.