BROKER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACESTA ESTE UN JOB IN CARE D-VOASTRA STABILITI LIMITELE:CAT MUNCITI,CAND MUNCITI,CU CINE SI DE CE SI ,TOTODATA ,CAT VETI CASTIGA.POATE FI CONSIDERAT ATAT PART-TIME ,CAT SI FULL TIME,DEPINDE DE OBIECTIVELE SI TIMPUL PE CARE IL ARE FIECARE LA DISPOZITIE.
AVEM ALATURI CELE MAI PUTERNICE SOCIETATI DE ASIGURARE SI PESTE 10 PARTENERI CU RENUME IN TARA SI STRAINATATE.INTERMEDIEM TOATE TIPURILE DE ASIGURARE(VIATA SI NON VIATA,GENERALE) ATAT PENTRU PERSOANE FIZICE CAT SI JURIDICE.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Studii minim liceale si varsta minima 18 ani.
Persoane cu simtul raspunderii,ambitioase,sociabile,cu dorinta de a-si rotunji veniturile sau de a incepe o alta cariera.
Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare.
Persoane avand capacitati de organizare si planificare eficienta a timpului.
Spirit analitic, dovedind perseverenta, orientat spre rezultate pozitive.
Capacitate de incadrare in termene, spiritul responsabilitatii.
Experienta in vanzari si in domeniul financiar constituie un atuu.

BENEFICII OFERITE

DETALIILE SE VOR DISCUTA LA INTERVIU ,
INSA OFERIM :TRAINING-URI CU SPECIALISTI IN DOMENIU ,CEL MAI BUN SISTEM DE COMISIONARE,BONUSURI IN BANI,TELEFOANE MOBILE,SISTEME AUDIO,LAPTOP-URI,EXCURSII PLATITE DE FIRMA SI POSIBILITATEA DE A CONSTRUI O CARIERA BAZATA PE REZULTATELE OBTINUTE PRIN MUNCA.
VA ASTEAPTA UN MEDIU DE LUCRU PRIETENOS SI O ECHIPA PROFESIONISTA.