Bar Manager

Casa TIFF

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si supervizeaza activitatea unitatii de restaurant-bar (bucatarie, bar si servire)
- responsabil de relatia cu furnizorii (urmarirea contractelor, platilor si necesarului de marfa)
- responsabil de gestiunea unitatii
- coordoneaza echipa pe care o are la dispozitie pentru indeplinirea obiectivelor (4 barmani, 2 ajutori de barman, 6 ospatari, 2 bucatari si 2 ajutori de bucatar)
- reponsabil de buna functionare a locatiei (curatenie, imbunatatiri, investitii, etc.)
- responsabil de dezvoltarea unor strategii de vanzare si atingerea obiectivelor asumate
- responsabil de strategia de evenimente si implementarea acestora
- responsabil de comunicarea si promovarea locatiei

CERINTE

- experienta in management unei locatii HoReCa (incluzand aici activitati de bar, restaurant si club)
- experienta in activatile de HoReCa (sa fi ocupat o pozitie de barman, ospatar sau bucat in trecut)
- experienta in contabilitate primara si de gestiune
- abilitati de negociere in relatia cu furnizorii
- experienta si abilitati in coordonarea unei echipe de peste 10 persoane
- cunostiinte medii de MS Office
- cunostiinte medii de limba engleza
- atentie la detalii
- organizat si responsabil
- disponibilitate pentru program extins si flexibil

BENEFICII OFERITE

- bonus pentru indeplinirea target-ului
- laptop
- telefon
- diurna

CASA TIFF este un centru cultural care îşi propune să promoveze educaţia cinematografică şi nevoia de exprimare prin artă, cultivând şi dezvoltând pasiunea pentru film, fotografie, teatru, artele vizuale în general, în rândul clujenilor. Printr-o serie de programe şi iniţiative culturale, menite să se desfăşoare de-a lungul întregului an – ateliere, workshop-uri, proiecţii de film, expoziţii, concerte, spectacole de teatru independent – organizatorii celui mai important festival de film din România speră să le poată oferi acestora o alternativă educaţională în zona artelor.
www.casatiff.ro
www.facebook.com/casatiff