B2B Sales Representative - Cluj-Nappoca

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea clientilor existenti
-identificarea clientilor potentiali
-participarea la campanii promotionale
-negocierea si incheierea contractelor de vanzare

CERINTE

-experienta de 6 luni - 2 ani in vanzari, relatii cu clientii (persoane juridice)
-cunostinte din domeniile: Telecomunicatii (internet, date si telefonie), Microsoft Office (constituie un avantaj)
-disponibilitatea la un program de lucru flexibil si deplasare pe teren
-detinere carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofer¿ un pachet salarial competitiv, mediu de lucru dinamic ¿i oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale.

UPC este unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, telefonie si internet in banda larga si are operatiuni in 18 tari, dintre care 14 din Europa.
Recenta achizitionare a companiei Astral Telecom a adus UPC Romania in pozitia de lider al industriei de comunicatii prin cablu, devenind totodata cea mai importanta investitie americana din tara cu peste 500 milioane USD investiti pana acum. UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala. Angajatii UPC au sansa de a-si pune in valoare potentialul si de a se dezvolta intr-o organizatie dinamica, orientata spre viitor, cu un nivel profesional ridicat.