Assistent Manager

SC. FLORISTIQART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza sarcinile administrative pentru companie: organizare intalniri, deplasari, achizitie de materiale pentru design
- Elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de management
- Tine evidenta si arhiveaza documentele (formulare de feedback, DVD etc)
- Emite si trimite facturi
- Tine evidenta platilor si a incasarilor

CERINTE

- Cautam o persoana care sa fie alaturi de noi 8 ore pe zi cu o atitudine pozitiva si care sa accesorizeze orice situatie cu un zambet.
- Experienta in contabilitate
- Cunostinte bune de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Tot ce ai nevoie pentru a-ti pune in valoare abilitatile de Assistant Manager
- Sansa de a te dezvolta intr-un start-up cu proiecte si ambitii nationale si internationale
- Un mediu de lucru placut, energic si creativ
- Un program flexibil de 8 ore pe zi
- Sansa de a avea o cariera si nu un job – ai posibilitati de avansare, mutare pe alte posturi, dezvoltare continua

Floristiq Art este o companie care prețuiește educația și respectul pentru natură, prin activarea creativității oamenilor și a curajului de a și-o exprima în diferite forme.
Am transformat pasiunea pentru flori într-un stil de viață, unul din care natura e parte intergrantă. Credem în creativitate și dezvoltare personală, a noastră și a celor din jurul nostru, atât ca oameni, cât și ca antreprenori.

Realizăm toate aceste lucruri în cadrul unor workshopuri de design floral; absolvenții programelor noastre devin persoane încrezătoare, capabile să dezvolte concepte inovatoare și să ducă arta decorativă la un nou nivel.