ASSISTANT MANAGER

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii companiei
- gestionarea fluxului informational intre departamente
- administrarea corespondentei managerului general

CERINTE

- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
- cunostinte avansate de limba engleza
- cunostinte avansate operare PC (pachetul MS Office)

BENEFICII OFERITE

Postul poate constitui un start in dezvoltare carierei

Psihoselect este compania de consultanta in resurse umane cu o experienta de peste 7 ani pe piata din Rom?nia. Asistam firmele in proiecte de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de top si middle management. Pe l?nga serviciile de recrutare si selectie, clientii beneficiaza si de proiecte de consultanta pentru stabilirea grilei salariale si a structurii optime de personal, precum si de proiecte de dezvoltare personala si training.

Clientul nostru,

Este o companie orientata in principal spre evaluare, consultanta si decizii investitionale si management. Compania are peste 70 de angajati in cele 20 de birouri amplasate in cele mai importante centre economice din tara si o retea de 50 colaboratori.