Asistenta Relatii Clienti - CLUJ

SC Rollstar Prodexim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofertare -discutii -intalniri catre clienti
Operator PC, facturare catre clienti
Preluare comenzi/deservire clienti/ inregistare si urmarire contracte
Gestionarea altor documente de front-office

CERINTE

Studii economice medii, facultate sau colegiu economic
Operare PC foarte buna (la angajare se va da test) - Word, Excel, Internet.
Rabdare si o fire amabila; aspect placut.
Carnet conducere B - avantaj

BENEFICII OFERITE

Salar cu posibilitati de crestere, bonuri de masa, decontare transport. Posibilitati avansare in cariera.
Dezvoltare personala, colectiv tanar si dinamic.

Producator de solutii de protectie solara pentru case (jaluzele de toate tipurile, parasolare, rulouri din aluminiu), usi de garaj, grilaje mobile, ferestre PVC.
Firma este una dintre cele mai importante in domeniu si activeaza pe piata din 1993. Are sedii la Bucresti, Iasi si Craiova, sediul principal fiind la Cluj.
Rollstar are o echipa de peste 70 de persoane si te asteptam sa ni te alaturi!