ASISTENT VANZARI

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatiile cu clientii companiei;
- preia comenzile de la acestia si le opereaza in sistem;
- urmareste derularea comenzilor;
- rezolva obiectiile clientilor;
- contacteaza potentiali clienti prin telefon in vederea promovarii companiei;

CERINTE

Va sunt necesare:
- studii medii finalizate;
- experienta vanzari (adminstrare portofoliu clienti) minim1 an;
- cunostinte operare PC (Word,Excel), Internet -nivel mediu/ avansat;
- limba engleza - nivel conversational;
- abilitatati de comunicare, relationare, implicare, flexibilitate, dinamism.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unui grup de succes;
Mediu de lucru atractiv & dinamic.
Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de realizari.

RTC este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale, cuprinde mai multe divizii: Diverta, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, Trans Cargo Express, Rafar, Flaro.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".
Divizia Proffice se adreseaza segmentului B2B (business to business), prin Office Express si Mail Order, revanzatorilor si retailului prin Astra Plus.