Asistent resurse umane

SC ECOTOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista si urmareste selectia si recrutarea de personal propriu si al clientilor
- selecteaza CV-urile cele mai apropriate fisei postului
- efectueaza pre-interviurile
- pregateste fisele pentru interviurile finale
- intocmeste fisele de post si fisele de responsabilitati
- intocmeste contractele de munca si actele aditionale
- urmareste contractele de munca si actele aditionale
- intocmeste fisele de lichidare
- administreaza personalul aflat in subordine

CERINTE

Se cere:
- studii superioare de specialitate (psihologie, psihopedagogie, sociologie etc)
- curs de resurse umane - experienta in selectia si recrutarea de personal
- 2 limbi de circulatie internationala la nivel B2
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu motivant
-bonuri de masa
- telefon de serviciu
- conditii de lucru intr-o firma in plin avant

Sc Ecotop Srl isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, fiind orientata in principal catre recrutarea ,selectia si plasarea de personal pentru clientii din Romania si din cadrul EU.