ASISTENT RELATII CU PUBLICUL

EDIL CASA - Cluj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Abilitati de comunicare, negociere
Conostinte operare PC (Ms Office, Corel, Photoshop)
Studii superioare sau medii
Cunoasterea unei limbi straine
Gestionarea si consilierea portofoliului de clienti

CERINTE

Minim 25 ani

BENEFICII OFERITE

posibilitate unei cariere pe termen lung
pachet salarial corelat cu performantele

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!