ASISTENT RELATII CLIENTI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primirea vizitatorilor
- tehnoredactarea si multiplicarea documentelor
- intocmirea corespondentei de rutina
- primirea, verificarea, trierea, inregistrarea si distribuirea corespondentei

CERINTE

- studii superioare
- experienta relevanta pe un post similar constituie avantaj
- cunoasterea obligatorie a limbii engleze; (germana/italiana/franceza optional)
- aptitudini organizatorice, bune abilitati de relationare, capacitate de a munci in echipa
- prezenta agreabila, orientare catre rezultate, initiativa, flexibilitate, , rezistenta la stres
- excelente cunostinte de operare PC (Word, Excel, Baze de date)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de training şi promovare
- mediu de lucru competitiv

Firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista important dealer auto de pe piata clujeana in selectia pentru postul de ASISTENT RELATII CLIENTI