ASISTENT MARKETING - pentru sediul central

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Participa la derularea campaniilor promotionale ale companiei;
* Actualizeaza diverse baze de date specifice biroului marketing;
* Participa la efectuarea diverselor studii interne si externe;
* Alte activitati specifice de marketing.

CERINTE

* Studii superioare;
* 1 an experienta in marketing constituie un avantaj ;
* Cunostinte de marketing;
* Bune cunostinte de limba engleza si franceza;
* Capacitate de analiza si sinteza;
* Initiativa si creativitate;
* Bune abilitati de comunicare si relationare ;
* Abilitati de organizare;
* Bune cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist ;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr.fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de asistent marketing").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA