ASISTENT MANAGER (locatia Cluj-Napoca)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea de suport administrativ (redactarea si trimiterea corespondentei, elaborarea scrisorilor de afaceri, organizarea agendei)
- Gestionarea apelurilor telefonice
- Organizarea intalnirilor de afaceri
- Identificarea informatiilor necesare din diverse surse, conceperea unor rapoarte, alte activitati de suport
- Activitati diverse pentru atingerea obiectivelor firmei

CERINTE

- Studii superioare economice sau juridice
- Experienta minim un an pe o pozitie similara
- Experienta intr-o firma de distributie reprezinta avantaj major
- Excelente cunostinte de operare PC
- Limba engleza - nivel avansat
- Cunoasterea altor limbi de circulatie internationala reprezinta avantaj
- Buna organizare, responsabilitate, initiativa, seriozitate, loialitate
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de promovare.

Firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista importanta firma de distributie in selectia pentru postul de ASISTENT MANAGER (locatia Cluj-Napoca).