ASISTENT MANAGER - LIMBA GERMANA

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea de suport administrativ (redactarea si traducerea materialelor scrise (corespondenta, protocoale, rapoarte, prezentari in power point), organizarea agendei directorului general si gestionarea apelurilor care il privesc; Organizarea intalnirilor interne si externe )
- Indeplinirea rolului de traducator atat la seminarii cat si pe parcursul intalnirilor cu diversi parteneri

CERINTE

- Cunostinte excelente de limba germana (scris, citit, vorbit)
- Studii superioare (studiile economice reprezinta avantaj)
- Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj
- Cunostinte avansate de operare PC
- Cunostintele de limba engleza reprezinta avantaj
- Buna organizare, responsabilitate, initiativa, seriozitate, loialitate
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare
- Capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial de atractiv
- Mediu de lucru competitiv

Firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista Broker in Asigurari, in selectia pentru postul de ASISTENT MANAGER ¿ LIMBA GERMANA.