Asistent Manager_Departament Franciza SaladBox

Bio Box

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport operational francizelor Salad Box din Romania si din afara tarii;
- Preia si mentine fluxul corespondentei in aria alocata;
- Proceseaza si organizeaza diverse documente;
- Redacteaza rapoarte si alte documente necesare bunei desfasurari a activitatii;
- Urmareste continuu si proactiv bunul mers al locatiilor Salad Box;
- Asista managerul departamentului de franciza in imbunatatirea continua a activitatii francizelor Salad Box si in intampinarea cat mai eficienta a nevoilor acestora;
- Participa in procesul de vanzare francize Salad Box prin: prospectarea pietei, prezentarea conceptului Salad Box si asistenta posibililor francizati.

CERINTE

- Studii superioare in curs de finalizare sau finalizate, preferabil studii in domeniul economic/business;
- Experienta pe un post cu responsabilitati similare celor prezentate mai jos poate constitui un avantaj;
- Cunoasterea obligatorie a limbii engleze si maghiare (nivel mediu-avansat), atat scris cat si vorbit;
- Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
- Bune abilitati de comunicare, vanzare si de prezentare;
- Comportament proactiv si atentie la detalii;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultat;
- Rapiditate si consecventa in desfasurarea responsabilitatilor;
- Corectitudine, seriozitate, confidentialitate;
- Carnet de Conducere categoria B, experienta minim 1 an;
- Disponibilitate la deplasari de serviciu: atat in tara cat si in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare intr-o companie de succes in continua dezvoltare;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- Mediu placut de munca;
- Salariu motivant;
- Alte beneficii.

SALADBOX este o companie multinationala cu puncte de lucru in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite sau personalizate alaturi de alte produse sanatoase.
Misiunea Salad Box este de a promova un stil de viata sanatos, oferind oamenilor ingrediente proaspete care sa asigure diversitatea unei mese.
SALADBOX ofera alternativa de healthy food-restaurant, reusind sa inlocuiasca preparatele congelate cu legume si fructe proaspete, oferind produse de cea mai inalta calitate si savoare.
Salad Box promoveaza alegerile sanatoase in ce priveste stilul de viata si de munca.
De aceea la Salad Box iti oferim nu doar un job ci si un mediu sanatos de dezvoltare.
Daca doresti sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice care invata si se dezvolta continuu aplica acum la acest anunt sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa andreea.munteanu@saladbox.ro