Asistent Manager (Cod ASS LOG) S.C. KAUFLAND ROMANIA S.C.S

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea şi urmărirea termenelor-limită
Prelucrarea corespondenţei
Prelucrarea de referate şi prezentări
Organizarea de evenimente
Pregătirea şedinţelor şi întocmirea actelor necesare dupa şedinţe
Elaborarea şi actualizarea proceselor verbale conform modelelor existente
Administrarea documentelor, a ştampilelor, a cheilor şi a sistemului de vizitatori
Casierie - stoc numerar centru de distribuţie Planificarea călătoriilor
Traduceri si intocmirea de analize
Alte sarcini trasate de către superiorul direct în cadrul activităţii atribuite

CERINTE

Germană fluent (obligatoriu)
Studii medii absolvite, reprezinta avantaj studiile superioare
Experienţă de lucru în cadrul unei organizaţii cel putin 2 ani in domeniul administrativ
Foarte bune cunoştinţe MS-Office (Excel şi Powerpoint)
Lucru individual, simţ al răspunderii
Angajament si rezistenţă la stres loialitate, persoană de încredere, flexibilitate
Aptitudini de coordonare
Foarte bune cunoştinţe de limbă germană; engleza ar prezenta un avantaj
Putere de convingere
Abilităţi de comunicare Loialitate
Automotivaţie pentru dezvoltare profesională
Lucru în echipă (atingerea obiectivului împreună cu echipa atribuită)

Grupul Kaufland se numără printre cele mai mari companii de retail din Europa şi este un angajator dinamic şi dedicat.
Seriozitatea, deschiderea şi performanţa se asociază cu mediul nostru de lucru.
Noi oferim angajaţilor noştri măsuri efective de dezvoltare profesională, precum
şi programe interne în vederea unei calificări superioare.
Formarea continuă reprezintă un instrument obligatoriu pentru atingerea permanentă a succesului.

Doriţi să vă alăturaţi unei echipe de succes ?

Atunci vă rugăm să ne trimiteţi scrisoarea de intenţie şi CV-ul dumneavoastră.

Numai candidaţii selectaţi pentru interviu vor fi contactaţi.