Asistent Manager

SC SIALTPRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- mentine angenda de lucru a managementului
- organizeaza si ofera support pentru meeting-urile interne si cele cu clienti sau furnizori
- redacteaza corespondenta oficiala a firmei si contractele cu clientii si furnizorii
- administreaza si distribuie documentelor intrate si iesite din firma
- administreaza documentele oficiale ale companiei
- administreaza comenzile de birotica si marketing/publicitate
- pune in aplicare orice alta atributie trasata de directorul general si informeaza asupra stadiului indeplinirii acesteia in timp util prin orice mijloace de comunicare existente in firma
- asigura transmiterea sarcinilor formulate de management in interiorul companiei
- colecteaza, centralizeaza datele de la compartimentele firmei si redacteaza rapoartele pentru management
- avantaj studii tehnice
- avantaj cunoasterea limbii germane

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri valorice
- perspective de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru dinamic

SIALTPRO este o firma a carei angajati beneficiaza de o vasta experienta in domeniul automatizarilor industriale in domeniile : ciment si materiale de constructii, metalurgie si tratarea apei.