Asistent Manager

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista companie in vederea ocuparii postului de Asistent Manager.
Obiectivul postului: organizarea biroului si suport in planificarea muncii.

Responsabilitati:
- Corespondenta.
- Gestionarea documentelor contabile.
- Asigurarea necesarului de materiale consumabile.
- Asistenta pentru membrii departamentelor.
- Organizarea activitatilor.

CERINTE

- Studii superioare.
- Cunostinte PC.
- Cunostinte legislatia muncii.
- Cunostinte contabilitate primara (avantaj).
- Cunoasterea unui program de grafica (avantaj).
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
- Permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Pentru implicarea in cadrul departamentului de vanzari si atragerea clientilor, se ofera comision din fiecare contract.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.