ASISTENT MANAGER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de secretariat (gestionare corespondenta, telefoane);
- activitati de protocol;
- realizarea agendei si organizarea intalnirilor;
- mentinerea legaturii cu diversi furnizori, colaboratori;
- redactarea de rapoarte, acte;
- emiterea de facturi.

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate;
- experienta pe un post similar (1-2 ani);
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat;
- bune cunostinte de operare PC;
- disciplina, abilitati de organizare, etica profesionala;
- excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de promovare;
- colectiv dinamic;
- logistica aferenta postului.

SMART TRAINING asista unul dintre clientii sai in selectia pentru postul de ASISTENT MANAGER.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro