ASISTENT MANAGER

SC LOGICODE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sprijina Directorul Executiv in gestionarea cat mai eficienta a activitatii echipei, a resurselor disponibile si in optimizarea costurilor.
- Inregistreaza, transmite si arhiveaza documentele.
- Inregistreaza prezenta si documentele de invoire/delegatii pt personalul Biroului Cluj.
- Inregistreaza foile de drum pt parcul auto al Biroului Cluj.
- Mentine Casa Cluj cu inregistrarea fluxului de numerar aferenta ei.
- Directioneaza apelurile telefonice catre angajatii firmei si asigura trimiterea/primirea faxurilor.
- Servicii de |protocol| (pregatire si servire cafea, ceai etc) pentru partenerii care viziteaza firma.

CERINTE

- Experienta in realizarea si inregistrarea documentelor contabile primare- constituie avantaj.
- Cunostinte temeinice de operare PC (suita Office, internet).
- Nivel inalt al abilitatilor interpersonale
(comunicare scrisa si verbala).
- Persoana placuta, cu o atitudine pozitiva si deschisa, cu simt organizatoric si initiativa.

BENEFICII OFERITE

- 1000 brut+ bonuri de masa
- Oportunitatea dezvoltarii carierei
- Sustinere in activitate, implicare in luarea deciziilor, participare alaturi de o echipa tanara de profesionisti.

Infiintata in martie 1993, Logicode S.A. este prima firma romneasca specializata in tehnologia codurilor de bare.

Astazi, Logicode S.A. se prezinta ca o firma capabila, atat prin experienta, cat si prin resurse, sa rezolve cerintele de etichetare, marcare industriala, culegere si prelucrare automata a datelor specifice fiecarui beneficiar prin solutii ce utilizeaza ?n principal patru grupe de tehnologii:

1. Tehnologia informatiei (IT)
2. Tehnologii de tiparire direct termica si cu transfer termic, ink jet si laser
3. Tehnologii de identificare automata: tehnologia codurilor de bare si RFID
4. Tehnologii de comunicatie wireless: WLAN si WWAN