ASISTENT MANAGER

EDIL CASA - Cluj

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea de sarcini delegate de staff-ul managerial ( Directorul general )
- realizarea corespondentei ( cu institutiile )
- stabilirea si participarea la intalniri alaturi de staff-ul managerial
- inlocuirea Directorului in sarcini specific delegate / in absenta acestuia

CERINTE

Abilitati de reprezentare si relationare cu institutiile
Abilitati de negociere
Conostinte operare PC
Studii superioare ( avantaj Facultatea de Drept )
Experienta in domeniul juridic 1-2 ani ( avantaj)
Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj
Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

posibilitate unei cariere pe termen lung
pachet salarial atractiv

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 14 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!