Asistent manager

Quick Leasing S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Dezvoltarea de relatii profitabile cu vendorii si clientii mari prin acoperirea in mod activ a regiunii stabilite;
¿Coordonarea eficienta a relatiilor pre- si post-vanzare cu clientii noi si cei existenti ;
¿Pregatirea de oferte de leasing si urmarirea tranzactiilor;
¿Pre-analiza dosarelor de credit;
¿Promovarea produselor si a imaginii companiei in mediul local de afaceri;
¿Propunerea de initiative si programe spre dezvoltarea eficienta a operatiunilor Quick Leasing in regiunea asignata;

CERINTE

¿Experienta in vanzari min. 2 ani (experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj);
¿Studii superioare;
¿Atitudine proactiva orientata spre rezultate;
¿Cunostinte operare PC;
¿Deplasari in teritoriu;
¿Carnet auto (min. 1 an);
¿Cunostinte de limba engleza;
¿Cunostinte de limba germana prezinta un avantaj;
¿Rezident in orasul indicat.

BENEFICII OFERITE

¿Salariu competitiv;
¿Masina de companie;
¿Mediu de lucru competitiv;
¿Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing