Asistent in Relatiile cu Publicul

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea apelurilor telefonice
• Consilierea telefonică a clienţilor
• Activităţi administrative: fax, email
• Pregătirea şi promovarea ofertelor companiei pe site-urile de specialitate
• Activităţi elementare de natură juridică: completare de contracte etc
• Recepţia în sediu şi asistenţa clienţilor prin oferirea de informatii
• Acordarea de asistenţă în procesul de negociere, vânzare, cumpărare şi închiriere;

CERINTE

Hink HR recruteaza pentru clientii colaboratori :

•Competenţe de comunicare şi mediere
•Abilităţi tehnice: MS Office şi internet browser
•Capacităţi dezvoltate de planificare şi organizare
•Un management al timpului foarte bun
•Dinamism, motivaţie, conştiinciozitate şi perseverenţă
•Dorinţa constantă de autodezvoltare şi perfecţionare
•Dorinţa de asociere cu un brand puternic în domeniu
•Creativitate şi comportamente proactive

BENEFICII OFERITE

•Câştig peste media pieţei
•Trainguri de formare
•Climat organizaţional dinamic
•Carieră pe termen lung: posibilitate de dezvoltare profesionala si promovare în cadrul firmei