ASISTENT DIRECTOR VANZARI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza realizarea obiectivelor si sarcinilor stabilite departamentului de catre Directorul Vanzari;
- gestioneaza baza de date cu clientii;
- monitorizeaza miscarea stocului si a disponibilului de camioane;
- intocmeste periodic sinteze, informari.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- cunoasterea la un nivel avansat a limbilor engleza sau germana;
- cunostinte bune de operare PC;
- experienta in domeniu reprezinta avantaj;
- persoana serioasa, matura, organizata, cu o buna capacitate de sinteza.

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca dinamic, complex si profesionist;
- posibilitati de instruire profesionala;
- posibilitati de promovare.

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista EUROTRUCKS, reprezentantul oficial pe pia¿a romaneasca al unor prestigioase firme producatoare de semiremorci, remorci si suprastructuri basculabile, in selectia pentru postul de ASISTENT DIRECTOR VANZARI.