ASISTENT DIRECTOR - Productie

SC Guara SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operare in programul de gestiune al societatii (facturile furnizorilor de materie prima, produsele finite, productia croi / consum, etc. );
- Realizarea de comenzi ( materie prima auxiliara - fermoare, ate, nasturi si accesorii );
- Receptioneaza materia prima si cea auxiliara;
- Verifica necesarul de compozitii si modul de intretinere a materialelor pentru comanda etichetelor de compozitie;
- Realizeaza analize privind consumul de materie prima si numarul de bucati finite;
- Intocmeste alte rapoarte cerute de managementul superior.

CERINTE

- Avantaj experienta pe un post similar (intr-o firma de productie);
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, premii in functie de realizari, tichete de masa, decontarea transportului, reduceri la achizitionarea produselor firmei.

Guara este o firma producatoare de confectii imbracaminte ( casa de moda ), cu capital privat, cu retea proprie de magazine amplasate in principalele centre comercial din tara. Firma produce tinute pentru dame in regim de unicate si serie mica, utilizand accesorizari speciale.
In prezent compania se afla in plin proces de ascensiune (extindere si pe piata externa ).