Asistent Director Depart. HomeTextile

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale :
- Dezvoltarea si implementarea portofoliului de produse a Departamentului Home Textile;

CERINTE

Cerinte obligatorii :
- Studii : superioare;
- Experienta intr-un post similar : minimum 1 an;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte de operare PC;
- Alta limba de circulatie internationala - avantaj.

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

BENEFICII OFERITE

PERPETUUM ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Companie nationala specializata in importul si distributia nationala de :
1. materiale auxiliare si accesorii de constructii (mocheta, PVC, parchet, usi de interior/exterior, plinta si profile, acoperisuri din fibra de sticla etc),
2. ambalaje - capace, capse, borcane etc.;
3. textile ptr. industria hoteliera etc.