ASISTENT DIRECTOR

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asistarea managerului în realizarea sarcinilor specifice managementului;
- reprezentarea firmei în lipsa managerului;
- coordonarea echipei în lipsa managerului;
- reprezentarea firmei in rela¿iile cu institu¿iile statului;
- participare la întâlniri, negocieri;
- sus¿inerea logistic¿ a echipei de management.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experien¿¿ profesional¿ anterioar¿, indiferent de domeniu (minim 2-3 ani);
- cuno¿tin¿e de operare PC (pachetul Office);
- cunoa¿terea limbii engleze - nivel avansat;
- cunoa¿terea limbii italiene – nivel mediu;
- fire deschis¿, descurc¿rea¿¿, diplomat¿;
- disponibilitate la program prelungit;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilit¿¿i de promovare ca manager de proiect;
- logistic¿ aferent¿ postului (birou, ma¿in¿).

Smart Training asist¿ important¿ firm¿ de dezvoltare imobiliar¿ în selec¿ia pentru postul de ASISTENT DIRECTOR