ASISTENT ANALIST (Cod COR 241947)

ADR Nord-Vest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
asigura suport administrativ pentru implementarea proiectelor;
urmareste realizarea activitatilor in cadrul proiectelor;
ofera suport administrativ la elaborarea de documente, rapoarte de progres;
gestioneaza baze de date pe proiect;
contribuie la organizarea unor evenimente specifice proiectelor;
contribuie la realizarea raportarilor in cadrul proiectelor;
(perioada determinata - 6 luni)

CERINTE

Cerinte
studii superioare (economice, juridice, tehnice, socio-umane, etc);
cunostinte/experienta de minim un an in activitati de gestiune administrativa a proiectelor de inovare/dezvoltare
stil de lucru organizat, promptitudine;
abilitati de comunicare;
capacitatea de a lucra in echipa;
dinamism, flexibilitate;
excelenta cunoastere a limbii engleze;
cunostinte avansate de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Data limita de depunere a candidaturii este de 5 septembrie 2008.

DESCRIEREA FIRMEI

agentie de dezvoltare regionala