ASISTANT MANAGER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- traducerea corespondentei/ofertelor din/in limba italiana
- gestionarea corespondentei si a diverselor documente
- contabilitate primara si relatia cu banca
- realizare diverse activitati cu caracter administrativ
- relationare cu clientii

CERINTE

- studii superioare
- cunoasterea limbii ITALIENE la nivel avansat scris si vorbit (obligatoriu)
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- cunostinte de operare PC (Ms Office, Internet Explorer)
- notiuni de contabilitate primara
- abilitati de comunicare, deschidere spre nou, adaptabilitate
- dinamism, spirit organizatoric si administrativ
- disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva

Smart Training, firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj - Napoca, asista MANCINI, firma cu renume international in productia si comercializarea de utilaje folosite in industria alimentara, in selectia pentru postul de ASISTENT MANAGER