Area Sales Manager - Tg. Mures / Cluj Napoca

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea strategiei de marketing si vanzari a companiei in teritoriul arondat;
- Coordonarea echipei de Reprezentanti Medicali;
- Evaluarea si analiza indicilor de performanta ai echipei;
- Analiza permenenta a pietei, competitorilor si vanzarilor;

CERINTE

- experienta relevanta in piata farmaceutica;
- experienta minim un an in coordonarea unei echipe;
- atitudine pozitiva, personalitate matura, cu excelente abilitati de comunicare;
- orientat spre client, sociabil, organizat, cu spirit de echipa;
- cunostinte PC la nivel avansat;
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru professional

Expand Health Romania, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru o companie multinationala de top Area Sales Manager.