AREA SALES MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zonele de actiune sunt: Cluj,Mures,Alba,Bistrita Nasaud; Constanta,Tulcea,Ialomita,Calarasi;
Implementarea strategiei de vanzari si distributie la nivelul zonei de actiune, monitorizare si control;
Stabilirea si urmarirea indeplinirii obiectivelor lunare de vanzari si distributie la nivelul zonei de actiune si a fiecarui distribuitor in parte;
Implementarea, monitorizarea si controlul actiunilor de trade marketing in teritoriu;
Stabilirea impreuna cu reprezentantul distribuitorului a comenzilor necesare pentru atingerea obiectivelor de volum dar si pentru a nu se ajunge in situatii de O.O.S.

CERINTE

Minim 2 ani experienata in domeniul vanzarilor FMCG;
Studii superioare finalizate reprezinta un avantaj;
Bune cunostinte utilizare PC (pachet office: Word, Excel, PowerPoint);
Abilitati de vanzare si negociere;
Capacitate de lucru in echipa;
Carnet de conducere categoria B si experienta in sofat de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

Telefon
Laptop
Masina de serviciu
Training de specialitate
Bonuri de masa