Area sales manager

Promedical Center SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Bune capacitati de comunicare, prezentabil, pozitiv, instruibil, onest, sociabil, se exprima bine, isi tine promisiunile, cu atitudine proactiva si orientare catre client.
- Experienta in domeniul medicinei muncii constituie avantaj.
- Cunostinte foarte bune de utilizarea calculatorului.
- prospectarea pieței și aducerea de noi clienți
- stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții
- analizarea cerințelor potențialilor beneficiari
- pregătirea ofertelor comerciale
- pregătirea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei
- participarea la negocieri comerciale
- menținerea contactelor permanente cu reprezentanții beneficiarilor
- participarea la organizarea unor acțiuni promoționale.

CERINTE

- experienta in domeniu minim 6-12 luni
- permis de conducere categ. B.
- Cunoasterea limbii maghiare si engleze constituie avantaj.
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- abilitati de organizare si planificare
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru profesionist;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala;
• Pachet salarial personalizat.
Va rugam sa trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie, specificand postul pentru care aplicati, la adresa: office@promedicalcenter.org. Numai candidatul selectat va fi contactat.

Sanatate umana, Analize de laborator, Medicina muncii, Consultatii de specialitate