Area Sales Engineer

SENO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati Principale:
- initiere si urmarire contracte, suport tehnic / comercial
- contact permanent clienti, feedback
- largirea portofoliului existent, activitati de promovare

Domeniu:
- vanzari echipamente procesare cablaje electrice, componente & materiale electrice

CERINTE

- Studii superioare - specialitati electric/electronic sau automatizari
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente intern/ extern
- Flexibilitate, corectitudine, initiativa
- Permis conducere + experienta
- Cunoasterea limbii engleze

Preferinte:
- Experienta anterioara in domeniul vanzari tehnice, cablaje electrice constituie un avantaj
- Abilitati de organizare, comunicare, coordonare (freelance)
- lb. germana

SC SENO ROMANIA Srl este un competitor pe piata romaneasca in distributia echipamentelor de procesare cabluri electrice/ cablaje cat si a componentelor pentru cablaje, alte materiale electrice, adresandu-se clientilor persoane juridice cu o oferta larga de produse in domeniu si cu servicii de inalta calitate. Aflata in plin proces de expansiune si de dezvoltare, Seno Romania Srl recruteaza pentru pozitii cu activitate in teritoriu care urmeaza a deveni in curand operationale, candidati valorosi pentru urmatorul post:

Field Sales Engineer

Pentru a aplica va invitam sa transmiteti CV si scrisoare de intentie, precizand denumirea postului pentru care candidati si ca ati aplicat prin intermediul eJobs, la:
Seno Romania Srl
Adresa: 110010 Pitesti, Office - Ana Ipatescu 7
E-mail: senoro@europe.com

Aplicatiile Dvs. vor fi considerate strict confidentiale.
Candidatii considerati corespunzatori vor fi contactati pentru etapele viitoare de recrutare.