SC angajeaja Dispecer Transport Marfa intern international

Sc Patris com srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii minim liceul
- Cunostinte avansate de operare PC (pachetul Office),
- Limbi straine: Engleza/avansat, Franceza, Germana,Spaniola , Italiana, Maghiara,constituie avantaj,
- Experienta in domeniul transportului si/sau commercial e un avantaj,
- Cunoasterea pitei transporturilor, experienta in dispecerat/planificarea transporturilor este un avantaj,
- Cunostinte minime de tehnica auto,
- Disponibilitate la program flexibil,
- O persoana comunicativa, capabila sa planifice si sa organizeze inteligent,
- Un excelent negociator,
- Orientare in spatiu, cunostinte bune de geografie,
- Atent la detalii, gandire analitica si selectiva,
- Capacitatea de a lucra sub presiune,
- Orientat spre rezultat, cauta cu ardoare atingerea obiectivelor,
- Integritate si consecventa

CERINTE

- Studiaza si analizeaza piata de profil, respectiv bursele de marfuri,
- Contacteaza potentiali clienti,
- Mentine o relatie optima cu actualii clienti updatandu-i in permanenta vizavi de parcursul transportului ,
- Promoveaza serviciile companiei,
- Negociaza serviciile oferite clientilor si contractele cu acestia,
- Prospecteaza in permanenta posibilitatile de transport,
- Mentine o baza de date a clientilor,
- Prospecteaza piata furnizorilor de transport si face o selectie a acestora,

BENEFICII OFERITE

Decontare transport
Bonusuri in functie de obiective ,se discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Sc Patris Com srl cu sediul in Cluj Napoca
societate de transport rutier de marfuri intern international