Angajare inginer mecanic

SC Carbochim SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Analiza documentatiei tehnice;
* Monitorizarea SDV-urilor si matritelor in procesul de productie;
* Asigurarea necesarului de matrite si SDV -uri in functie de lansarea produselor in procesul de productie ;

CERINTE

* Absolvent studii Superioare Tehnice;
* Cunostinte de desen tehnic si tehnologii de fabricatie;
* Cunostinte de limba engleza: scris/vorbit la nivel mediu;
* Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara intr-un departament de productie;
* Cunostinte tehnice privind procesele de productie;
* Cunostinţe Microsoft Office (Word, Excel, Access, Outlook);
* Foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
* Personalitate puternica dinamica cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa;

Infiintata in 1949 la Cluj-Napoca, firma este in prezent cel mai mare producator de abrazive profesionale din ROMANIA. Adresandu-se unor piete extrem de variate, CARBOCHIM SA urmareste ca prin produsele sale, fabricate in baza unor tehnologii moderne, sa ofere calitate la preturi competitive si sa satisfaca cerintele tuturor beneficiarilor sai.