Angajam Sudori in argon in Cluj Napoca

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o companie de producție a utilajelor din domeniul alimentar, caută sudori în argon în Cluj-Napoca.

• are noţiuni asupra modificarii structurii metalului dupa sudare, asupra deformațiilor și tensiunilor a condițiilor de preîncălzire a pieselor;
• execută lucrări de remediere prin sudură în orice poziție a elementelor și ansamblelor construcțiilor metalice complicate sau greu solicitate;
• executa lucrări de încărcare prin sudură a suprafețelor uzate ale diferitelor piese ;
• execută lucrări de sudura manuală a profilelor și tablelor, a flanșelor recipientelor și cazanelor, a conductelor de orice diametru din oțel carbon şi oțel inoxidabil, a coturilor, teurilor, reducțiilor și a altor piese utilizate în construcția traseelor tehnologice;
• întreținerea aparatului de sudură, a echipamentelor de lucru cu care lucrează și a curățeniei la locul de muncă.

CERINTE

• recunoașterea materialelor după formă, culoare, calitate, caracteristici, marcaje;
• cunoașterea legilor în vigoare privind primirea, depozitarea și eliberarea materialelor;
• cunoștințe desen tehnic;
• școala profesională de specialitate sau cursuri de calificare în meseria practicată;
• diploma de sudor;
• rezistență efort fizic, tenacitate sporită, stăpânire de sine, responsabilitate, abilităţi
necesare muncii în echipă, cu reacții prompte și spirit de răspundere, rezistență la stres și o asimilare rapidă de informații și lucrări;
• experienţa pe un post similar reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate să ne trimită CV-ul la adresa de e-mail: recrutare@pic-oil.ro

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.