Angajam Sef Logistica, Cluj-Napoca

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Planificarea si organizarea transporturilor de marfa
-Pregatirea listelor de incarcare si a avizelor pentru echipamentele inchiriate
-Coordonarea depozitului in ceea ce priveste livrarile, receptiile, aprovizionarea, distributia si consumul de materiale
-Responsabil cu instructajul SSM si PSI
-Organizarea personalului din cadrul departamenului de logistica
-Intocmirea, verificarea si controlul evidentei operative a gestiunii din cadrul depozitului

CERINTE

-Experienta relevanta in domeniu minim 1 an
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
-Cunoasterea programului Excel la nivel avansat
-Seriozitate, abilitati excelente de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.