Angajam Responsabil tehnic

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Instruirea, coordonarea, motivarea şi controlul personalului din subordine;
- Atingerea obiectivelor de productivitate, calitate (interne şi externe) şi costuri din aria sa de responsabilitate;
- Responsabil pentru realizarea planului de producţie alocat ariei sale de responsabilitate;
- Analiza şi luarea deciziilor ce se impun pentru remedierea problemelor apărute în producţie;
- Susţinerea procesului de îmbunătăţire continuă şi implicarea directă a personalului din subordine in acest proces.

CERINTE

Candidatul ideal are:
- un grad ridicat de instruire;
- studii in domeniul tehnic;
- cel puțin 3 ani experiență de conducere/gestionare al personalului din subordine;
- spirit de initiativa;
- calitati de responsabil;
- capacitate de planificare;
- stie sa lucreze pe calculator, stie sa utilizeze Windows Office.

De preferat, ar fi sa :
- cunoasca limba italiana;
- cunoasca procesul de producție din materiale plastice;
- cunoasca procesul de vopsire;
- recomandari eliberate de sefi din departamentele de producție.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Tichete de masa
Alte bonusuri

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare